Pages Menu

XANTOS to nowoczesna, stabilna i prężnie rozwijająca się firma telekomunikacyjna. Na rynku  działamy od 2005 roku. Nasza siedziba mieści się w Chojnowie, ale usługi świadczymy na terenie miast i gmin Chojnów oraz Bolesławiec (woj. dolnośląskie).

Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz partnerów biznesowych. Zapewniamy szybki i niezawodny dostęp do Internetu, wdrażamy kompletne rozwiązania informatyczne na poziomie sprzętowym i usługowym oraz oprogramowania, monitoring, budowanie i zarządzanie sieciami, kompletne systemy sieciowe i dostępowe.

Naszą misją jest tworzenie rozwiązań telekomunikacyjnych i internetowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klientów, a dostarczane przez nas produkty mają służyć zwiększeniu efektywności działań.

Naszą działalność skupiliśmy na obszarach o ograniczonym dostępie do Internetu i jako jedni z pierwszych na rynku lokalnym oferowaliśmy dostęp poprzez sieć radiową. W oparciu o najnowocześniejszy sprzęt nieustannie powiększamy zasięg naszych usług. Stale udostępniamy Państwu nowe usługi oraz czynimy je bardziej atrakcyjnymi dla naszych Klientów.

Dzięki kilkuletniej działalności na rynku, firma XANTOS to nie tylko najnowocześniejsze technologie, ale także bogate doświadczenie oraz życzliwy i profesjonalny zespół specjalistów, którzy chętnie służą radą i pomocą. Naszą najlepszą wizytówką jest stale rosnące grono Klientów.